Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

«Вчителька року-2016» подалася до Лондону доглядальницею

Автор:

|

Листопад 30, 2017

|

Рубрика:

«Вчителька року-2016» подалася до Лондону доглядальницею

Віолетта Македон, заслужена вчителька 2016 року, виїхала з України на заробітки до Великої Британії, бо «бачить там великі перспективи для своєї реалізації». Наразі, вона працює там доглядальницею у сім’ї англійця й українки. В її обов’язки входить нагляд за літнім чоловіком, прогулянки з ним, відвідини музеїв тощо.
Сама п. Македон зазначила, що хоча рішення поїхати з України і було виваженим, вона все одно сумує за домівкою та своїми учнями. «Там залишилися жити мої друзі, колеги, багато учнів. Там, власне, почалося професійне сходження тощо. Дякую школі, яка сприяла мені досягти вершин у професійній сфері. Адже особливо життєво вдалим виявився минулий рік», — розказала вчителька.
Та водночас попросила не спекулювати її рішенням. «Величезне прохання не спекулювати у Facebook моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам одним зрозумілих, цілей. Умови праці в школі неабияк сприяли моєму становленню як вчителя, так і особистості! Перспективи розвитку, як бачите, також є. Я цьому — живий приклад. В певних виданнях є цілі вигадані абзаци. Абсолютно та категорично спростовую слова про нестерпні умови праці, життя та перспективи розвитку! Досить додумовувань!», — написала вона у соціальній мережі.
Жінка переконує, що не втікала з України через злидні, а сповнила свою заповітну мрію пожити в Лондоні та практикувати англійську з носіями мови. «Я поїхала, щоб здобувати мовну практику для себе. По-друге, в мене є син, котрий хоче здобувати освіту в цій державі», — пояснила п. Македон.
Вона переконує, що після вдосконалення англійської мови повернеться додому та поновить кар’єру. «В мої плани входило повернутися до України, отримати ще більший досвід, щоб ділитися з ним своїми колегами і з учнями в першу чергу», — каже вона. До того ж, у Лондоні вчителька вже отримала пропозицію викладати англійську українцям, котрі переїхали до Англії. Вона також домовилася про роботу в суботніх школах української діаспори, тож без улюбленого фаху не житиме навіть на іншому кінці Європи.

Ірина Маркевич, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...