Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

В Італії зібрали кошти для авіабригади

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

В Італії зібрали кошти для авіабригади

В українській 114-й бригаді тактичної авіації

Українки з Прикарпаття, які зараз працюють в італійській провінції Бергамо, зібрали близько 2,5 тис. EUR для допомоги військовим української 114-ї бригади тактичної авіації. Щойно жінки дізналися про потреби пілотів, як одразу ж почали шукати можливості допомогти.

Проконсультувавшись із військовиками щодо того, чого насамперед потребують у бригаді, вони придбали два найсучасніших навігаційних прилади. А представники фірми-виробника пообіцяли безкоштовно передати для потреб української авіації ще й третій такий пристрій.
«Не кожен GPS-навігатор задовольняє ті вимоги, які висуваються до сучасного винищувача й до використання в таких складних умовах. Ті GPS-навігатори, які нам передали з Італії, якраз задовольняють ці вимоги та, в першу чергу, допоможуть виконувати завдання в умовах відсутності належного радіотехнічного забезпечення польотів і взагалі дії авіації», — розповів Олександр Кухарук, заступник командира бригади тактичної авіації. Пілоти вже почали освоювати нову техніку та сподіваються, що невдовзі таким сучасним навігаційним обладнанням буде оснащено всі літаки.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply