Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

В Італії застрелили українця

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

В Італії застрелили українця
Анатолій Король

Анатолій Король

Неподалік Неаполя грабіжники супермаркету вбили 38-річного українця. Трагедія сталася в місті Кастелло-ді-Чистерна. Анатолія Короля застрелили грабіжники супермаркету біля його будинку на очах у його дворічної доньки.
Виходячи з супермаркету, чоловік помітив злочинців, котрі приїхали чорним мотоциклом, і, залишивши свої покупки та коляску з дитиною біля входу, повернувся в крамницю, щоб спробувати зупинити злочин. Українець кинувся на одного з грабіжників, котрий погрожували касирові пістолетом, у цей момент інший злочинець кілька разів вистрелив чоловікові в груди та ногу. Поліцейські, котрі прибули на місце злочину, лише констатували смерть потерпілого від множинних вогнепальних поранень. Нападникам удалося втекти, але їх все одно упіймали.
Італійці були вражені мужністю українця. Історія про його героїчний вчинок миттю розлетілася містом Кастелло ді Чістерна й околицями. Місцевий випуск однієї з найвпливовіших газет Італії La Repubblica вийшов із матеріалом про трагедію під заголовком «Герой Анатолій, оплакуючи громадянина». Мерія Кастелло ді Чістерна та місцеве відділення карабінерів мають намір представити Анатолія Короля до нагороди посмертно. Крім того, вони надають моральну та матеріальну підтримку родині загиблого. Генеральне консульство України в Неаполі також надає необхідне сприяння.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply