Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

В Італії співчувають родичам загиблих

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

В Італії співчувають родичам загиблих
Біля Посольства Малайзії в Італії

Біля Посольства Малайзії в Італії

Українці в Італії висловили співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі 17 липня ц. р. на території України. Відповідні листи було надіслано на ім’я послів Нідерландів, Малайзії, Австралії, Індонезії, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Філіппін і Канади.

«Ми відчуваємо глибоку солідарність із сім’ями і друзями пасажирів авіалайнера «Малайзійських авіаліній», котрі загинули від рук терористів. Ми впевнені, що міжнародне розслідування підтвердить участь у цій катастрофі цих нерегулярних військ, що діяли на Усході країни за військової підтримки РФ», — ідеться у зверненні.
Італійські українці вважають збиття пасажирського літака на Донбасі актом жорстокості та нелюдяності, що підтверджує загрозу миру й стабільності в глобальному масштабі, яку становить російська політика. Навіть після введення додаткових санкцій із боку США та Європейського Союзу Росія демонстративно продовжує розпалювати конфлікт і дестабілізує обстановку на сході Україні.
Листа підтримало 16 організацій та об’єднань українських асоціацій в Італії із Рима, Фріулі, Неаполя, Сіракуз, Венеції, Мілана, Ламеції Терме та Болоньї. «Просимо, щоби міжнародне співтовариство негайно вжило проти РФ санкцій третього рівня та надало необхідну військову допомогу Україні для блокування можливих нових кривавих терористичних актів», — закликала українська діаспора в Італії.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply