Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Українцю повернули загублений гаманець

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Українцю повернули загублений гаманець

У Польщі 14-річний підліток віддав громадянину України загублений тим гаманець, у якому було майже 5 тис. EUR і банківські картки з написаними на них пін-кодами. За даними польської поліції, цей випадок стався в п’ятитисячному містечку Ясениці на півдні Польщі. 

«Хлопець знайшов гаманець дорогою до школи. Він помітив його в калюжі на автобусній зупинці. У ньому була велика кількість готівки та документи», — розповіли правоохоронці. Підліток одразу повідомив про знахідку своїм батькам, котрим удалося знайти в портмоне контакти власника. У поліції зазначили, що українець, який загубив гаманець, працював у Польщі на будівництві.
«Чоловік уже 1,5 року працює, ремонтуючи дахи, і відкладає кожну зароблену копійку для своєї родини, що залишилася в Україні. Він був дуже вдячний хлопцю за те, що той повернув знахідку, і не зміг приховати свого зворушення через його вчинок», — повідомили правоохоронці. Підліток, якого звати Філіпом, не сумнівався в тому, що гаманець потрібно віддати. «Це було не моє, і я одразу знав, що необхідно повернути гаманець», — сказав він.
Українець був дуже здивований, коли до нього зателефонували, бо навіть не встиг зорієнтуватися, що загубив гаманець. Чоловік носив при собі всі гроші, котрі йому вдалося заробити, відколи приїхав до Польщі. На знак удячності громадянин України віддав хлопцеві 10 % знайденої суми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply