Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Українці в Італії живуть надворі

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Українці в Італії живуть надворі

Після чергового землетрусу в Італії люди, серед яких — й українські заробітчани, постійно перебувають на вулицях, живуть у наметах і готуються до ще страшніших поштовхів. «Страх Божий, що тут коїлося! Добре, що ми з минулого разу були підготовлені. Схопила пакет із ліками, згребла в оберемок бабусю, за якою доглядаю, — і мерщій на вулицю. Додому ми більше не заходили, увесь день у сквері сидимо, от і їли прямо на вулиці. Спати будемо теж на вулиці, у наметі. Бабусю я додому не пущу. Страшно! Досі відчуваються слабкі поштовхи», — розповіла Лариса із селища Малярберго.

Інша українка, Галина, яка працює в містечку Феррара, заявила, що була надворі, коли почався землетрус. «Відразу побігла в будинок забрати дідуся, за яким доглядаю. Цей землетрус зруйнував будинки, які ще два тижні тому дали тріщини, а в річках померла вся риба. На щастя, наш дім уцілів. У Феррарі люди відбулися подряпинами та переляком, а от у інших містах є померлі. Місцева влада вже заявила, що 11 чоловік загинуло, ще багатьох розкопують із-під руїн. Тому жертв може бути більше. Але я не чула, щоби серед постраждалих були українці», — наголосила Галина.

За її словами, багато людей і надалі живе в наметах на вулицях — вони бояться повертатися у будинки. Їм привозять їжу та воду, також забезпечують безкоштовною медичною допомогою. «Учені прогнозують, що найстрашніший землетрус — іще попереду. Хоча я не уявляю, як може бути гірше, адже те, що ми вже пережили, — справжнє жахіття. Невже буде апокаліпсис? А ось до дрібних поштовхів ми вже звикли — щодня потроху трясе», — підсумувала українка.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply