Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Українські художники представили гостросоціальні картини

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Українські художники представили гостросоціальні картини
Юрій Соломко. Мамай

Юрій Соломко. Мамай

У женевській галереї Artvera’s з 11 червня до 12 вересня триває благодійний проект Just Art, участь в якому взяли українські митці. Мета цього проекту — ознайомити європейців із роботами сучасних українських та російських художників, донести до них інформацію про конфлікт між Україною та Росією й зібрати допомогу для сімей, постраждалих на Донбасі. Більшість картин, відібраних для проекту, — гостросоціальні.
На Just Art представили свої роботи вісім українців: Олександр Ройтбурд, Оксана Мась, Роман Мінін, Матвій Вайсберг, Сергій Коляда, Андрій Єрмоленко, Геннадій Козуба та Юрій Соломко. Організатори проекту пояснили, що відбір учасників з України, Росії й Ізраїлю має символічний характер, адже всі художники народилися та здобули освіту ще в СРСР, але стали відомими вже у незалежних країнах.
Автори по-своєму переосмислили події в Україні протягом двох останніх років. І тематика робіт відображає їхнє бачення реальності. «Сьогодні відбувається процес народження нових смислів, переходу з одного стану в інший, під час якого, немов при обробці металу, летять іскри. У нашому випадку це – іскри творчості. Багато людей сприйняло поточні події в країні як стимул до створення чогось нового», — розповів п. Мінін.

Альона Савчук, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply