Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Україномовна газета відзначила десятиріччя

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Україномовна газета відзначила десятиріччя

Представники українських громадських організацій Молдови відзначили десяту річницю газети «Рідне слово». Часопис видається в місті Бєльци на півночі країни.

«Рідне слово» — єдина газета в Молдові, яка виходить українською мовою. На жаль, цей ювілей – дещо сумний. Ось уже десять років ми виходимо на скромні спонсорські пожертвування й не можемо отримати бюджетного фінансування. Зі заздрістю читаємо видання української діаспори в Румунії, які фінансуються з бюджету країни та бачать світ українською мовою. Окрім кількох газет для українських дітей у Румунії навіть виходить журнал «Дзвоник», — розповів Степан Лядрик, редактор газети й голова української громади міста Бєльци.
Він з особливою вдячністю зазначив, що левова частка в підтримці часопису належала Олександру Коркоценко, директорові видавництва Elan-Poligraf, який багато років випускав «Рідне слово» й інші видання українською мовою на власні кошти. Торік він пішов із життя. До ювілею газети муніципальна влада міста схвалила ініціативу Степана Лядрика, голови української громади «Заповіт», про відкриття поряд з Українським домом скверу імені Тараса Шевченка. Газета — щомісячна, виходить накладом тисяча примірників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply