Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Українка акомпанувала Бочеллі

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Українка акомпанувала Бочеллі

Українка Анастасія Петришак 16 лютого виступила у фінальному вечорі найвідомішого італійського пісенного фестивалю в Сан-Ремо. 19-річна донька українських міґрантів, родом з Івано-Франківська, акомпанувала на скрипці тенорові Андреа Бочеллі. Виступ співака в супроводі Насті Петришак у прямому ефірі подивилося понад 13 млн глядачів.

Дівчина не вперше акомпанує видатному італійцю. У 17-річному віці вона акомпанувала всесвітньо відомому тенору на його концерті в Мілані за присутності 2 тис. глядачів. Перед українською публікою Настя вперше виступила в Римі, у театрі «Елізео», під час святкування 20-річниці Незалежності України, організованого Християнським товариством українців у Італії.
Анастасія розпочала заняття скрипкою в Івано-Франківську, коли їй було п’ять років. Пізніше її батьки виїхали до Італії. 2005-го до них приїхала донька й продовжила заняття скрипкою. Батьки створили всі необхідні умови для розвитку її музичного таланту, фактично присвятивши цьому своє життя. Незважаючи на юний вік тендітна бойківчанка дуже швидко полонила італійську публіку своєю віртуозною грою на скрипці. За кілька останніх років вона стала абсолютним переможцем майже всіх італійських конкурсів скрипалів, закінчила з відзнакою два італійських музичних вищих навчальних заклади. На концертах її гру супроводжують найкращі оркестри Італії.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply