Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Убивця українки діяв спонтанно?

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Убивця українки діяв спонтанно?
Плями крові на місці вбивства Оксани Марценюк

Плями крові на місці вбивства Оксани Марценюк

Італійські поліцейські встановили обставини жорстокого вбивства в Римі, у якому підозрюють 35-річного Федеріко Леонеллі. Він відрізав голову українці, котра працювала домашньою прислугою, а потім його застрелили поліцейські. Проаналізувавши записи камер спостереження, слідчі дійшли висновку, що злочинець діяв без попереднього розрахунку.

Однак знайомі Федеріко давно помічали дивацтва в його поведінці. Зокрема, італійцеві подобалося відпрацьовувати навички поводження з холодною зброєю. Він також стверджував, що хоче поїхати в Палестину – воювати на боці ізраїльської армії.
Як випливає з матеріалів справи, жертвою п. Леонеллі стала Оксана Марценюк, громадянка України й уродженка міста Нововолинська. Вона працювала економкою в одного з римлян у кварталі Всесвітньої виставки. У тому ж будинку проживав і підозрюваний.
Камера зафіксувала, що 24 серпня ц. р. Федеріко перебував у підвальному приміщенні, де розташовувалася пральня, і розрізав там ножем одяг. За цим заняттям його й застала Оксана, котра спустилася вниз. Злякавшись людини з ножем, 38-річна жінка спробувала втекти, але злочинець наздогнав її й завдав множинних колото-різаних ран, від яких вона й померла. Убивство зафіксувала інша камера, встановлена ??у дворі будинку. Убивця затягнув труп жертви до свого помешкання, де відрізав мертвій жінці голову. Коли до будинку під’їхали поліцейські та пожежні, п. Леонеллі спробував напасти на них і був убитий. Цей момент теж є на відеозаписі.
За словами приятеля підозрюваного та його колишнього колеги Джованні Чілелья, Федеріко приїхав до нього в гості на літо. Хатня робітниця п. Чілельї побоювалася дивного постояльця. Перед трагедією вона відправила своєму працедавцеві SMS-повідомлення, у якому зізналася, що боїться п. Леонеллі. Але Джованні так і не встиг його прочитати. А в пресі з’явилася версія, що в убивці та його жертви був любовний роман. Джованні казав, ніби Оксана неодноразово ночувала в кімнаті Федеріко.
Свого часу п. Леонеллі був атеїстом і працював разом із п. Чілелья у сфері високих технологій, однак потім він виявив у своєму родоводі єврейське коріння та повернувся до релігії предків: став вивчати Тору і Талмуд, а також постійно цитував фрази зі Старого заповіту.
Під час операції «Незламна скеля», яка проводилася ізраїльською армією в секторі Ґази, Фелеріко Леонеллі безперервно відстежував повідомлення про перебіг військових дій в Інтернеті. Йому двічі відмовили у видачі ізраїльської візи, але чоловік вирішив домогтися дозволу на в’їзд до Ізраїлю «будь-якою ціною». З цією метою п. Леонеллі, котрий проживав на острові Мадейра в Португалії, прибув разом із матір’ю в червні 2014-го в столицю Італії, де мав намір пробути до вересня.
За словами Джованні Чілелья, його товариш став неадекватним після смерті його подруги, котра померла від інсульту. Однак чоловік вирішив не відмовляти йому в притулку. За два місяці «одержимий війною» Федеріко жодного разу не покинув свого житла, цілі дні перебуваючи в замкненій кімнаті, заставленій енергетичними напоями.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply