Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

У Варшаві підняли «Світову хвилю люстрації»

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

У Варшаві підняли «Світову хвилю люстрації»

Мітинґ у Варшаві

Українці Польщі започаткували акцію «Світова хвилю люстрації», яка має на меті привернути увагу української влади до потреби проведення в Україні обіцяного очищення влади. Із цією метою біля посольства України у Варшаві відбувся пікет, а його учасники передали українським дипломатам лист із переліком прізвищ понад 200 осіб, пов’язаних із режимом Януковича, люстрації котрих очікує громадськість.

«Люстрація не є новою вимогою ані для Президента, ані для українського народу. Коли Петро Порошенко оббирався на президентську посаду, він знав, що Майдан вимагав цього», — зазначила Наталя Панченко, лідер варшавського Євромайдану. Вона наголосила на тому, що українці чекають на обіцяні результати люстрації, яких наразі, за її словами, не видно.
Як стверджують у варшавському Євромайдані, багато чиновників режиму Януковича продовжують отримувати в Україні прибутки від бізнесу, який спирається на «криваві гроші та людську трагедію». «Люстрацію вже провели успішні країни Східної Європи наприкінці 1980-х — початку 1990-х рр. Тепер – черга України», — констатують вони.
Відкритий лист до Президента України, підписаний учасниками пікету у Варшаві, вирушив спершу до Нідерландів, а звідти — у різні країни світу, де українці доповнять його черговими прізвищами осіб для люстрації. Після цього лист має повернутися до Києва та потрапити до Президента України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply