Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

У центрі Мілана — мітинґ

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

У центрі Мілана — мітинґ

У Мілані 4 лютого пройшов мітинґ на підтримку лідера української опозиції Юлії Тимошенко. Зокрема, асоціація Radicali senza fissa dimora висловила підтримку українському екс-прем’єрові та свій протест проти згортання демократії в Україні. Як наголосив Марко ді Сальво, президент цієї асоціації, справою Юлії Тимошенко зобов’язана займатися кожна демократична вільна європейська країна, зокрема Італія.

«У жодній державі, яку можна вважати демократичною, лідера опозиції не мають права засуджувати в такий несправедливий спосіб, як це зроблено в Україні з п. Тимошенко. Покарання на сім років, утримування хворого політика в слідчому ізоляторі й таємне перевезення до колонії в Харків, заборона брати участь у політичному житті є доказом того, що Україну Віктора Януковича треба вважати режимом і диктатурою», — переконаний президент асоціації.

Пан ді Сальво висловив обурення станом демократії та свобод людини в Україні. «Ув’язнення лідера опозиції є не лише порушенням прав людини. Це — дефіцит демократії, який сягнув небезпечного рівня в нинішній Україні, що неґативно впливає на відносини між Європейським Союзом і Україною», — додав посадовець. Акція відбулася на центральній площі Кордузіо під українським Державним прапором. Мітинґувальники тримали гасла: «Тимошенко — свободу, Україні — демократію!»

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply