Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

У Португалії мітинґували проти передачі «Містралю»

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

У Португалії мітинґували проти передачі «Містралю»

Акція у Лісабоні

Кілька десятків українців зібралося 22 липня ц. р. під посольством Франції у Лісабоні, щоби висловити свій протест проти передачі Москві військового корабля «Містраль». Про це повідомляє прес-служба Спілки українців у Португалії.

Поряд зі закликами не давати непередбачуваному Путіну потужної зброї молоді українці, учасники мітинґу, провели символічний флешмоб, що зображав корабель, окроплений кров’ю. «Франція може втратити понад мільярд євро, якщо не виконає контракту. Скільки втратить країна, яку атакує Росія за допомогою «Містралю»?
У минулому столітті багато народів спільними зусиллями і ціною багатьох життів звільнили Францію від фашистських окупантів. На жаль, Франсуа Олланд, нинішній президент Франції, дає новим фашистам зброю завойовувати світ», — наголосили в Спілці українців Португалії.
Українці у Сан-Франциско також пікетували Генеральне консульство Франції на знак протесту проти продажу Росії військових кораблів «Містраль». Активісти прийшли під стіни дипустанови з українськими прапорами та плакатами «Захистіть Україну від Путіна».
«Ми сьогодні прийшли до консульства, щоби сказати Франції, що ця зброя, продана Росії, може бути використана проти самої Європи. Ми просимо президента Франції поставити життя людей вище за гроші: не озброювати аґресію Путіна», — сказав Нік Білогорський, засновник MaydanSF, родом із Харкова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply