Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

У Польщі на виборах у ВРУ проголосують 5 тис. українців

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

У Польщі на виборах у ВРУ проголосують 5 тис. українців

Маркіян Мальський, посол України в Республіці Польща (РП) прогнозує, що на виборах до Верховної Ради (ВРУ) на території цієї країни проголосує від 3 до 5 тис. українців. Про це посол повідомив на засіданні прес-клубу в Міністерстві закордонних справ України. За словами п. Мальського, на території Польщі працюватиме чотири виборчі дільниці — у трьох Генеральних консульствах і в консульстві у Варшаві.
Посол наголосив, що виборчі дільниці вже цілковито обладнано та забезпечено всім необхідним технічним інструментарієм і матеріалами. «Українці, які проживають на території РП, зможуть повністю реалізувати своє виборче право», — додав він. При цьому посол зазначив, що українські вибори є об’єктом особливої ??уваги керівництва Польщі, польського політикуму, експертів і політологів.
Пан Мальський також поінформував, що польський міністр закордонних справ разом із міністрами закордонних справ країн Вишеградської четвірки звернувся до свого українського колеги за посадою Костянтина Грищенка з листом, у якому висловлено побажання, щоби вибори в Україні були проведені чесно, демократично та прозоро.
Посол, зокрема, зазначив, що проведення виборів в Україні на належному рівні дасть країні змогу інтенсифікувати переговорний процес щодо підписання угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Він також висловив сподівання, що за виборами в Україні спостерігатиме група спостерігачів із Польщі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply