Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

У Лондоні пікетували власність Ахметова

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

У Лондоні пікетували власність Ахметова

Українців, котрі проживають у Великій Британії й, зокрема, у Лондоні, закликають пікетувати офіси Ріната Ахметова. Таке звернення опублікував український журналіст Сергій Лещенко. «Три тижні тому всі чули рецепт для виходу з кризи Ріната Ахметова: «Вам щось не подобається — приходьте на вибори та проголосуйте за того чи іншого кандидата». Зараз Ахметов руками своїх депутатів, водіїв, охоронців із Партії реґіонів сформував правила для майбутніх виборів. Це будуть вибори під прицілом снайперської гвинтівки режиму»», — написав журналіст.

«Українці, котрі живуть у Лондоні! Ви — на передовій. У цьому місті оселилася родина Ахметова, тут працюють його офіси, тут він кредитується. Втрата репутації в Лондоні для нього вартує мільйонів доларів. Можливо, завдяки вашим пікетам він не зможе купити собі новий літак або шале в Куршевелі. А поки він плював на Майдан — інакше його депутати, включно з Воропаєвим, який із Ахметовим є на постійному контакті, не голосували б, як тупа худоба, за антиконституційний переворот», — зауважив п. Лещенко.
«Усі кажуть: санкції, санкції, санкції. Для мене найбільша санкція — це коли я не зможу ходити по цій Батьківщині, по донецькій землі», — сказав Ахметов 31 грудня. Найкраще місце для насолоди багатством, яке ти вкрав у своїх співгромадян — це не Україна, а Париж, Лондон чи Нью-Йорк», — відповів йому колишній американський посол Гербст. Може, настав час перевірити, у чиїх словах – більше правди?» — резюмував Сергій Лещенко.
І біля будинку українського мільярдера Ріната Ахметова в Лондоні 20 січня ц. р. українці провели акцію на підтримку українського Майдану. Активісти вийшли з плакатами «Вимагаємо санкцій проти Ахметова», вигукували «Ахметов, виходь!», а також заспівали традиційні українські колядки.
Після того, як один з активістів розповів про стан справ у центрі Києва й про численних поранених, зокрема серед журналістів, протестувальники пообіцяли влаштувати в Лондоні новий Євромайдан, якщо мітинґувальників в українській столиці розженуть. Нагадаємо, що 18 січня вже відбувся Автомайдан біля того ж будинку Ріната Ахметова в Лондоні. Учасники акції прикрасили свої автомобілі прапорами України та ЄС.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply