Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Свято Матері в італійському Салерно

Автор:

|

Травень 18, 2017

|

Рубрика:

Свято Матері в італійському Салерно

Концертний зал церкви Капуцинів у Селерно (Італія) цього дня був наповнений вщент. Це й не дивно, адже асоціація «Калина» й українська школа святих Володимира та Ольги організували святковий концерт, присвячений найдорожчій для кожного з нас людині — рідній матусі.
В приміщенні панувала атмосфера любові, добра, радості та смутку, бо неможливо було слухати ведучих чи пісні про маму і не згадати свою, яка перебуває далеко від нас і з якою частіше розмовляємо в думках, ніж наяву.
Присутні, затаївши подих, ловили кожне слово ведучих Тетяни Бригар і Ганни Готич, котрі підкреслили значення Матері Божої, матері України та земної матері. А коли на сцену вийшла «Калина», вся зала співала разом із калинянками і «Рідна мати моя», і «Матусенько», і «Діво Маріє», і «Україно, молюся за тебе», і цей спів об’єднував присутніх і лунав так злагоджено та дружньо, що, здавалося, що серця всіх б’ються в унісон. Слід відзначити майстерний виступ гурту «Зорина», у виконанні яких прозвучали «Мамина вишня» та «Виростеш ти, сину».
Учні школи та дитячого садочка розповіли, як вони люблять свою маму і як просять Бога за неї, і непрошені сльози з’явилися у багатьох глядачів. Треба було бачити, як старанно ці малюки вимовляли кожне слово, в яке вкладали свої емоції та любов до матусі. І навіть якщо хтось із них не вмів виразно продекламувати текст, їхня любов і бажання розповісти про неї не залишили байдужими нікого. Щирими оплесками нагородили глядачі сольні виступи Жанни Шишко, Ірини Колпак, Ганни Готич та Ольги Тарасюк.
У святі взяли участь гості з України — Дмитро Ільницький (Національний технічний університет України) й Андрій Войтенко (Києво-Могилянська Академія). Приємною несподіванкою було привітання гостя із Кенії Ентоні Ваякі, котрий звернувся до присутніх чистою українською мовою та закінчив свій виступ словами «Слава Україні!».

Ольга Тарасюк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...