Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Скандальна заява журналіста

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Скандальна заява журналіста

Бартек Венглярчик (на фото), ведучий польського телеканалу TVN, публіцист і багаторічний кореспондент Gazeta Wyborcza в Москві, назвав українок домашніми роботами. Інцидент стався під час прямого ефіру 25 січня в ранковій програмі Dzien dobry TVN.

Іоланта Пєнковська, співведуча пана Венглярчика, поскаржилася на те, що досі немає роботів, здатних прибирати й виконувати домашню працю, на що той відповів: «Є роботи! Ці роботи — українки». Пані Пєнковська намагалася його зупинити в таких судженнях, але Бартек продовжив: «Вони ж усе роблять, прибирають». Невдовзі після скандальної заяви журналіста фраґмент цієї розмови з’явився в Інтернеті та спровокував дискусію серед користувачів мережі. Також польська преса того ж дня почала жваво коментувати це висловлювання одного з найвідоміших журналістів країни, називаючи його заяви «проявом ксенофобії».

Увечері журналіст попросив вибачення за свою поведінку. «Вийшло по-ідіотському, з моєї вини сталася плутанина. Загалом, я не хотів ображати їх, малося на увазі те, що їх так розглядає дуже багато роботодавців. Але що я сказав, то вже сказав. Розумію, що ви можете зрозуміти це по-різному, тому мені дуже шкода. Не було в мене злих намірів, просто ляпнув», — пояснив пан Веглярчик.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply