Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Римом пройшов український «Марш миру»

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Римом пройшов український «Марш миру»

Марш у Римі

У багатьох країнах світу відбулися «Марші миру» на підтримку України й проти аґресії Російської Федерації (РФ). Люди з українською символікою й під жовто-блакитними прапорами крокували, зокрема, вулицями Рима, співали гімн і кандували антивоєнні гасла. До римського «Маршу миру» приєдналися також грузини, вірмени, італійці, деякі росіяни та представники країн Латинської Америки. Оплесками й вигуками колону вітали іноземні туристи.

Сказати: «Досить війни, ми — за мир!» – у центр італійської столиці прийшло близько 2 тис. осіб. Цей «Марш миру» організували численні асоціації українців із різних міст Італії й Українська греко-католицька церква. До них приєдналися об’єднання молдаван, а також італійські правозахисні організації. Побували на марші й представники посольства України в Італії та при Святому Престолі.
Колона пройшла Імператорським форумом і знаменитою площею Венеції. Повсюди, де проходила маніфестація, із вікон будинків визирали люди й знімали дійство на смартфони або ж просто всміхалися та махали руками.
Утім, були й такі, у кого цей «український» Рим викликав роздратування. Зокрема, у російських туристок, котрі виходили з «гламурних» крамничок на сусідній Віа дель Корсо, вихопилося: «Ні, ну, сьогодні це щось неможливе — усюди ці українці!»

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...