Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 20, 2019

Рятуймо політв’язнів!

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Рятуймо політв’язнів!

Громадські організації українців у Чеській Республіці вважають ганебним і безпрецедентним судовий процес і чотирирічне позбавлення волі Юрія Луценка. «Ми розцінюємо цей факт як політично мотивоване правосуддя в Україні, продовження політичної помсти проти колишніх представників влади, нехтування елементарними нормами моралі, порушення прав людини та прагнення фізично знищити одного з лідерів опозиції», — сказано в їхній заяві.

«Подібний крок свідчить про намагання влади відволікти увагу громадськості від провальної політики щодо вдаваних економічних реформ, фактично повного банкрутства чинної влади та наближення дефолту економіки, — вважають громадські організації українців у Чехії. — Цей вчинок є прямим викликом світовій громадськості, яка вимагає негайного звільнення лідерів опозиції, зухвалим іґноруванням вимог Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), спробою зриву підписання євроінтеґраційних документів».

Організації українців у Чехії наголошують, що «Україна перетворюється на країну найгірших часів сталінського режиму, тоді як її «вожді» розказують усьому світу про демократію та дотримання прав людини, а насправді — насаджують диктатуру чинного режиму». Вони звернулися «до всіх парламентів і країн світу з приводу захисту демократичних засад розвитку України, неухильного виконання Резолюції ПАРЄ щодо України, негайного звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та всіх політичних в’язнів». «Просимо міжнародні громадські інституції та світові організації українців рішуче виступити на захист демократії в Україні», — закликають представники діаспори.

«Вчергове звертаємося до української влади зі закликом налагодити конструктивний діалог з усіма політичними силами та громадськими організаціями, припинити будувати Україну «для себе», завершити політичні переслідування та перейти до злагодженої роботи на благо народу України», — зазначено в повідомленні.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...