Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 27, 2020

Рекламу про українок оскаржили

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Рекламу про українок оскаржили

Ірина Хохлова, кореспондент аґенції «Інтерфакс-Україна» у Брюсселі, подала позов до Комісії з рекламної етики в Нідерландах. Вона обурена ставленням до українських жінок, про яких ідеться у рекламному ролику зі слоганом «Утримай його вдома».

На думку п. Хохлової, автори кліпу виставляють українок як доступні секс-об’єкти. Вона розповіла, що її заяву до Комісії з рекламної етики було розглянуто за терміновою процедурою. Однак Комісія з рекламної етики не погодилася з арґументами журналістки. «У зв’язку з тим, що образи, які були показані в кліпі, — це стереотип спри­йняття української жінки за кордоном. Використані в рекламі образи — у площині правди», — сказали їй. Ірина Хохлова натомість подала апеляційну скаргу.

Як писав «Міст», у квітні ц. р. на двох центральних каналах Нідерландів з’явилася реклама, де закадровий голос переконує місцевих дружин і подруг утримати своїх чоловіків від спокуси відвідати Україну під час Євро-2012. У кліпі спочатку показують віконце Google, куди вводяться слова Ukrainian women, після чого на екрані з’являється багато фотографій напівоголених молодих жінок.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply