Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Путіну подарували закривавлений торт

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

Путіну подарували закривавлений торт

Кривавий дарунок для диктатора

Українці, котрі проживають у Польщі, приготували Путіну до дня народження спеціальний презент — закривавлений торт. Про це повідомила Спільноти українців у Польщі. «Ми довго думали, який подарунок від українців передати Путіну на честь його 62-річчя. І вирішили відштовхнутися від того, що іменинник так любить і про що мріє. Дійшли висновку, що найбільше він любить кров і забирати людські життя. Саме тому наш подарунок президентові Росії — це закривавлений торт, на якому є й наша кров — кров українців», — зазначила Наталія Панченко, голова Організаційного комітету Euromajdan Warszawa.

«Від щирого серця бажаємо йому, щоби це був останній рік його правління в Росії, а росіянам — щоби це був останній президент-диктатор в історії їхньої держави», — додала вона.
Серед інших подарунків — свіже м’ясо, похоронна свічка, дві засохлі троянди та велика листівка з написом Happy last year!, на якій перехожі й учасники акції залишали свої побажання для Путіна. Багато учасників акції приносило з дому власноруч приготовані листівки та портрети російського президента. Активісти доставили усі презенти під посольство Російської Федерації у Польщі. Та ніхто з посольства так і не вийшов, аби прийняти подарунки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply