Новини для українців всього свту

Sunday, May. 31, 2020

Протест проти Януковича

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Протест проти Януковича

У Варшаві, де 8 червня з офіційним візитом перебував президент України, пройшла акція «проти диктатури Януковича». Про це на своїй сторінці у Facebook поінформував один із її учасників Андрій Любка. «Відбулася наша акція проти диктатури Януковича у Варшаві. Роздали 4 тис. листівок польською й англійською мовами. Люди дуже радо нас зустрічали, брали листівки та фотографувалися. Жодного разу до нашої демонстрації не підійшла поліція — ось що таке вільна країна», — написав він.

Пан Любка повідомив, що до мітинґувальників біля пам’ятника Міцкевичу підійшов провладний журналіст В’ячеслав Піховшек і журналісти з пулу Віктора Януковича. «Піховшек був дуже засмучений і невдоволений. Запитав, чого ми хочемо, ми відповіли, що хочемо України без Януковича та Піховшека», — написав Андрій Любка.

Активісти роздали коментарі понад 20 телевізійним каналам із різних європейських країн. Понад те, учасників акції запросили у свої студії головні телеканали Польщі.

«Увесь час за нами ходила дивна людина, напевно, есбеушник, він усе знімав, ось зараз зайшли в кафе з Wi-Fi, а він сів збоку. Учора мені двічі дзвонили високопоставлені українські дипломати у Варшаві й просили не робити сьогодні акції, оскільки це буде ще однією плямою на іміджі України. Я відповів, що найбільша пляма в нас на іміджі — Янукович, тому краще нехай скасують його візит», — сказав учасник акції. При цьому він не уточнив, скільки людей узяло участь в акції.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply