Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Представник діаспори судитиметься з Україною

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Представник діаспори судитиметься з Україною

Олесь Городецький

Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовила Олесеві Городецькому, голові Християнського товариства українців в Італії та координатору організаційного комітету «Євромайдан-Рим», у реєстрації його кандидатом у народні депутати України. Рішення ЦВК залишилось чинним і після судового засідання, на якому п. Городецький намагався його оскаржити.

2 жовтня ц. р. Колегія суддів Вищого адміністративного суду України ухвалила «апеляційну скаргу політичної партії «Народний фронт» залишити без задоволення». Таким чином, залишається в силі постанова ЦВК від 23 вересня «Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Городецького О.Є.». Представники ЦВК спізнилися на судове засідання.
«Основним аргументом суду стала інформація Державної податкової служби України про те, що 2011 року я перебував на території України менш як 183 дні. Документи, що пояснювали цю відсутність, до уваги не було взято. Крім мене на території України в різні періоди передбаченого законом п’ятирічного терміну менш ніж 183 дні перебували такі сумновідомі люди, як Валерій Хорошковський, Святослав Піскун та Олександр Онищенко. Але всіх їх вони до участі у виборах допущено», — пояснив координатор оргкомітету «Євромайдан-Рим».
Наразі чоловік готує позов до Європейського суду з справ людини, оскільки всі передбачені українським законом судові інстанції вже пройдено. «Сподіваюся, що його рішення буде корисним майбутнім кандидатам у депутати, до котрих намагатимуться застосувати подібне «сито», а також підставою для люстрації людей, які зараз іменем України на свій розсуд, так «довільно» вирішують долі українців», — зазначив Олесь Городецький.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...