Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Посол поширює брехню про Майдан

Автор:

|

Березень 20, 2014

|

Рубрика:

Посол поширює брехню про Майдан

Михайло Скуратовський, чинний посол України в Данії, упродовж трьох останніх місяців поширює неправдиву інформацію про події в українській державі. Він також виправдовував «диктаторські закони» режиму Януковича та звинувачував протестувальників у неонацизмі. Про це інформує діаспора в Королівстві Данія. Діаспоряни закликають звільнити посла зі займаної ним посади, позбавити п. Скуратовського державних відзнак і нагород України, ретельно дослідити, чи перебував він під час виконання обов’язків посла України в Данії під впливом представників інших держав.

Українці в Данії наголошують, що у своїх виступах на данському телебаченні, а також у інтерв’ю данській пресі Михайло Скуратовський викривлював факти або й відверто поширював брехню про події в Україні, а саме:
* у коментарі Міністерству закордонних справ Данії (англійською мовою) виправдовував «диктаторські» закони від 16 січня ц. р., які не тільки утискали демократичні права та свободи в Україні, а ще й були прийняті зі суттєвими порушеннями парламентської процедури;
* в інтерв’ю 20 лютого ц. р. каналу новин TV2 (англійською мовою) огульно називав демонстрантів неонацистами;
* в інтерв’ю 21 лютого ц. р. у програмі Debat на каналі DR2 SaveFrom.net (англійською мовою) називав «самозахистом» розстріл спецпідрозділами неозброєних демонстрантів бойовими набоями, а також згадував про неіснуючі економічні успіхи України за часів керівництва Януковича.
Діаспоряни також наголошують на тому, що посол ігнорував факти викрадення й катування активістів, злочинного застосування силовиками проти демонстрантів недозволених засобів (водометів при температурі нижче 0 градусів за Цельсієм, коктейлів Молотова, світло-шумових гранат із примотаним до них камінням і цвяхами з метою завдавання максимальної шкоди) тощо.
Тепер п. Скуратовський відмовляється працювати з пресою й телебаченням Данії. Через це журналісти подають інформацію про ситуацію в Україні однобоко, ґрунтуючись у своїх статтях і сюжетах на коментарях представників посольства Російської Федерації (РФ) або активних членів російської спільноти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply