Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Портал про Україну

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Портал про Україну

У Польщі запустили портал про Україну UkrainaOnline.pl польською мовою. Про це повідомила Мирослава Наконечна, одна з авторів сайту. Засновником інтернет-сторінки є Тома Савчак, маґістр українсько-польської філології Вармінсько-Мазурського університету, співавтором — Мирослава Наконечна, також маґістр Вармінсько-Мазирського університету.

«Сайт UkrainaOnline.pl наразі є єдиним польськомовним порталом, де ми публікуємо інформацію про події в Україні, а скористатися нею можуть і поляки, й українці. Польські мас-медіа багато в чому замовчують події в східних державах, і саме тому цей ресурс матиме велике значення, зокрема для української меншини, що проживає в Польщі, але не знає мови, особливо правопису. Серед наших знайомих — багато поляків, які цікавляться культурою, політикою й економікою України та вислов­люють своє невдоволення щодо відсутності можливості стежити за всіма важливими подіями на українських сайтах», — коментує п. Наконечна.

Автори, які пишуть на UkrainaOnline.pl, є добровольцями й за роботу над сайтом не отримують винагороди. Проект фінансується підприємством Томи Савчак Klimat Service. «Ми сподіваємося, що перспективи у нас гарні, тим більше що нинішні користувачі Інтернету — молоді люди, відкриті для пізнавання нової культури, історії та політики сусідніх держав, вони шанують історію обох держав. У них вже немає ненависті до українців, а, навпаки, є цікавість», — резюмує Мирослава Наконечна.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply