Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Почесний гість міжнародної премії «Альбатрос»

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Почесний гість міжнародної премії «Альбатрос»

Церемонія нагородження

Україна була країною-гостем міжнародної премії «Альбатрос». Це стало важливою нагодою представити публіці проблематику країни. На церемонії в Неаполі почесну премію вручили місцевій асоціації українців із міста Авелліно Ucraini Irpini за організацію благочинних концертів для допомоги дітям і постраждалим унаслідок конфлікту на Донбасі.

Виступи відбудуться в травні ц. р. у Неаполі, Римі та Мілані за участю Тараса Курчика, заслуженого артиста України, котрий є ініціатором благодійного туру. Акцію підтримують також організація «Міст», ЮНІСЕФ реґіону Кампанія, посольства України в Італії та при Святому престолі.
За традицією, щороку на церемонію вручення премії запрошують країну-гостя з метою привернути до неї увагу італійських медіа. Цьогоріч таким почесним гостем була Україна. «Для нас це стала важлива нагода підтримати Україну і представити публіці проблематику цієї країни. Йдеться насамперед про загиблих і потерпілих дітей під час війни на сході України», — зазначила Лючія де Крістофоро, президент премії «Альбатрос».
За її словами, почесна нагорода не передбачає фінансової підтримки. «Визнаючи важливість подібних культурних проектів, ми надаємо лише медійну підтримку», — додала п. де Крістофоро. Міжнародна премія «Альбатрос» з 2003 року вручають за визначні заслуги у галузі літератури, музики, кіно, театру та журналістики.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply