Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Не зупинимо Путіна — почнеться третя світова

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

Не зупинимо Путіна — почнеться третя світова
Ярослава Хортяні

Ярослава Хортяні

Угорщина виступає за надання військової допомоги, однак інформації про те, що країна може заветувати подальші санкції Європейського Союзу (ЄС) проти РФ, не спростовує. Такі висновки можна зробити зі слів Ярослави Хортяні, президента Європейського конґресу українців.

«Мені відомо, що в засобах масової інформації повідомляють, що Угорщина, Чехія, Словаччина та Кіпр виступають проти запровадження подальших санкцій проти Росії, проте після цього прем’єр Угорщини Орбан виступив зі заявою, що Україні потрібно негайно надати військову допомогу. Щоби санкції почали діяти, потрібен певний час, а Росія за цей період матиме змогу просуватися далі територією України. Ми також вважаємо, що санкції, які готує ЄС, не зможуть зупинити Путіна. Ну, хіба що ЄС повністю припинить купувати російський газ», — сказала п. Хортяні.
Вона також наголосила на тому, що саме зараз необхідно докласти максимум зусиль, аби зупинити Путіна, тому що його дії можуть стати причиною для розв’язання третьої світової війни. «Якщо ми не зупинимо Путіна, то почнеться третя світова війна. Європа вже має гіркий досвід — так свого часу умиротворяли Гітлера й доумиротворялися до розв’язання Другої світової війни. Якщо є країни, готові надати військову підтримку Україні, то відповідні угоди потрібно підписувати вже зараз», — сказала діячка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply