Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Наші — на форумі

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Наші — на форумі

З 29 серпня до 3 вересня 2012 року в м. Будапешт (Угорщина) відбувався міжнародний форум молоді «Джен Фест». З ініціативи Комісії УГКЦ «Справедливість і мир» на цьогорічному форумі вперше була представлена Україна за посередництвом 40 молодих осіб із різних куточків нашої Батьківщини.

Українська група взяла участь у низці екскурсій і цікавих зустрічей у містах Угорщини, серед яких — Мішкольц-Топольце, Егер і Будапешт. Та найважливішим аспектом перебування українців на «Джен Фесті» стало спілкування й обмін досвідом суспільно-політичної активності молоді з різних країн Європи та світу (учасниками міжнародного форуму були представники більш як 60 країн із п’яти континентів).

Програма форуму включала презентації культур різних країн. Виконання музичних творів, хореографія, живий обмін досвідом життя, базованого на братерстві, пошуку миру, любові до ближнього та єдності з Богом — усе це склало основу «Джен Фесту». Особливістю цьогорічного форуму було проголошення та погодження проекту «Молодь за єдність світу» та спільна угода щодо його реалізації, яку підписали всі учасники.

«Родзинкою» заходу був марш молоді (близько 14 тис. осіб) центральними вулицями Будапешта до першого моста столиці Угорщини, на якому після 30-секундної тиші відбувся найбільший в історії міжнародний «флешмоб».

Українська група тими днями також активно ділилася з іншими багатством наших народних пісень, звичаїв, побуту, християнської традиції. Слід додати, що українські строї нашої молоді привертали увагу не лише учасників форуму, а й місцевих мешканців. Метою форуму «Джен Фест» є сприяння братерству, єдності та спіль­ній розбудові християнських цінностей між народами різних країн. А обрана категорія — молодь — завжди була, є й буде важливим рушієм у побудові соціального життя, а рівно ж і в плеканні надії на оживлення церковного, християнського життя.

Секретаріат Комісії УГКЦ «Справедливість і мир»

 «Джен Фест»

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...