Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 17, 2019

Населення ФРН зростає завдяки міґрантам

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Населення ФРН зростає завдяки міґрантам

Населення Федеральної Республіки Німеччина (ФРН) зросло вперше за вісім останніх років. І головну роль у цьому відіграли міґранти зі Східної Європи, зокрема з України. Про це повідомило Федеральне статистичне відомство Німеччини. «На кінець 2011 року, за нашими оцінками, у ФРН мешкали 81,8 млн осіб, на 50 тис. більше, ніж 2010-го», — зазначається в повідомленні відомства.

Тенденцією до зростання населення Німеччина завдячує передусім міґрантам. Торік до країни імміґрувало на 240 тис. людей більше, ніж виїхало з неї. На думку статистів, це відбулося через відкриття Німеччиною з 1 травня 2011 року свого ринку праці для громадян східноєвропейських країн, які стали членами ЄС 2004 року. За даними відомства, щомісяця до ФРН прибуває близько 28 тис. жителів цих країн, переважно сусідньої Польщі. Українці ж наразі приїжджають нелеґально.

Скорочення населення для Німеччини, де смертність значно переважає народжуваність, — велика демографічна проблема. За підрахунками німецького Міністерства внутрішніх справ, до 2060 року населення країни може скоротитися до 65 млн людей. При цьому частка жителів з іноземним корінням зростає: зараз вона становить майже 20 % від загальної кількості мешканців ФРН.

Ганна Снігур

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...