Мітинґ у Франкфурті-на-Майні
Перед Генеральним консульством України у Франкфурті-на-Майні в Німеччині активісти української громади 12 липня провели мітинґ на захист української мови. Учасники акції виступили проти «фальсифікації під час ухвалення закону «Про засади державної мовної політики» (№9073 від 26.08.2011) Ківалова—Колесниченка та проти порушення статті 10 Конституції України». Захід пройшов під гаслами: «Українська — єдина державна!», «Ганьба — катам України!», Deutschland — Deutsch, Russland — Russisch, Ukraine — Ukrainisch!
Захід, згідно з повідомленням, організували українська громада Франкфурта й прихильники ВО «Свобода».
Олексій Ємельяненко, представник «Свободи» в Німеччині, проголосив вимогу українців Франкфурта до вищих посадових осіб України не брати участі в махінаціях із цим законом і не підписувати його. Учасники мітинґу, серед яких були активні представники української громади у Франкфурті, висловили свою підтримку громадянам, які голодують перед Українським домом у Києві на захист української мови.
Ірина Коляда
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо