Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Маніфестація проти путінської агресії

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

Маніфестація проти путінської агресії

Мітинґ у Салерно

Українська громада південного італійського міста Салерно провела пішу ходу та маніфестацію за мир в Україні й проти агресії Путіна. Про це повідомив Олесь Городецький, координатор оргкомітету «Євромайдан-Рим». Вулицями міста пройшла колона з національною українською символікою та плакатами українською й італійською мовами. Піша хода закінчилася маніфестацією на площі Кавур, що на морському узбережжі. Перехожі вслухалися в гасла маніфестантів, аплодували та висловлювали свою солідарність з Україною. Багато італійців підходило та розпитувало про ситуацію в українській державі. «Українська криза» замовчується італійським телебаченням, і ми думали, що війна вже закінчилась», — казали місцеві.

Під час ходи звучали українські патріотичні пісні та розповіді про ситуацію в Україні італійською. На маніфестації виступили представники громади, зокрема батько солдата, котрий зараз є на передовій, італійський активіст, герой Майдану, який зараз очікує на лікування в Італії й інші.
На запрошення організаторів участь в акції взяла делегація з Рима, з оргкомітету «Євромайдан-Рим», представники громади Вітербо, Неаполя й інших міст. Було зібрано 220 EUR, на які організатори із Салерно вже замовили медикаменти, кровоспинні препарати, антисептики тощо, котрі будуть відправлені в зону Антитерористичної операції. Крім того, активісти передали кілька коробок із теплими речами та продуктами харчування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply