Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Кривдників українок покарали

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Кривдників  українок покарали

На варшавському радіо Eska Rock припинила існування ранкова радіопрограма Poranny WF із журналістами Фіґурським і Воєвудським, які нещодавно образливо висловлювалися в ефірі про українок. 25 червня керівництво приватної радіостанції ухвалило рішення про закриття програми. Як заявили на Eska Rock, «правління радіостанції шкодує з приводу ситуації під час ранкового ефіру 12 червня 2012 року. В усіх осіб, які відчули себе скривдженими внаслідок виступу наших радіоведучих, ми щиро просимо вибачення».

Також керівники Radio Eska вирішили розірвати контракт зі скандальними ведучими програми Poranny WF, які спровокували міжнародний скандал, а радіостанцію поставили під ризик утрати концесії на радіомовлення. Рішення про звільнення Міхала Фігурського зі штату та розірвання контракту з Кубою Воєвудським уже ухвалене… Це — ефект дипломатичного скандалу, спричиненого їхньою програмою, де вони образили українок.

Як писав «Міст», Куба Воєвудський і Міхал Фіґурський у програмі Wojewodzki Figurski Poranny WF дозволили собі непристойні жарти про громадянок України. Польська Рада з етики ЗМІ визнала ці слова проявом ксенофобії, брутальності й мовою ненависті та закликає висловити свою позицію в цій справі Польську національну раду радіо й телебачення. А УЄФА 25 червня заборонило Фіґурському розважати публіку під час півфінального матчу Євро-2012 на Національному стадіоні у Варшаві.

Євген Клен

Одне з відділень прокуратури Варшави розпочало розслідування в справі висловлювань у радіоефірі Фіґурського та Воєвудського. Прокурори перевірять, чи не було тут проявів зневаги до групи людей на національному ґрунті. За подібну зневажливу поведінку можна отримати до трьох років позбавлення волі.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply