Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

«Країна повій»?

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

«Країна повій»?

Стаття в німецькій газеті Bild am Sonntag, у якій Україну назвали «країною повій», спровокувала обурення серед українців Німеччини. «Не уявляю, як кореспондент Bild am Sonntag може робити таке ототожнення після спілкування тільки з однією українською повією», — прокоментувала Людмила Млош, голова Центральної спілки українців у Німеччині (ЦСУН). За її словами, своїм висловлюванням німецьке видання образило всіх українців. «Прочитавши таку жахливу статтю, людина, яка ніколи не була в Україні, може повірити, що українки тільки так і «виживають», — додала вона.

Матеріал під назвою «Справи повій нині погані: українські повії скаржаться на конкуренцію у фан-зонах», опублікований Bild 16 червня, ґрунтується на нібито розмові кореспондента з однією повією й стверджує, що в Україні 100 тис. жінок продають своє тіло за гроші.

Посольство України в Німеччині розглядає можливість офіційної реакції на вищезгадану публікацію. Офіційно відреаґувати на образу планує й ЦСУН. У відповідь газета Bild am Sonntag визнала цю інформацію неправдивою та попросила вибачення.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply