Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Італія може надати політичний притулок українцям

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Італія може надати політичний притулок українцям

Комітет із прав людини парламенту Італії просить уряд країни надати постраждалим активістам українського Майдану можливість лікування, а тим, кого переслідують за участь у акціях протесту — надати політичний притулок. Про це повідомив Маріо Марацціті, голова зазначеного комітету. 

Він розповів, що представники постійного комітету з прав людини нижньої палати італійського парламенту зустрілися з лідерами українських громадських організацій у Італії, які надали відео-, фото- й інші свідчення щодо порушення прав людини в Україні. «Ми зібрали тривожні матеріали, які надамо італійським медіа й урядові», — зазначив п. Марацціті.
Члени парламентського комітету з прав людини поінформували, що подали запит до італійського уряду з конкретними пропозиціями. Ідеться, зокрема, про можливість лікування в Італії активістів, котрі отримали найважчі травми, а також про те, щоби лідери протесту, життю чи здоров’ю яких щось загрожує, могли отримати політичний притулок в Італії. За словами Маріо Марацціті, буде також розглянуте питання про можливість скасування візового режиму для українців.
Своєю чергою, депутат Артуро Скотто назвав убитих і закатованих активістів Майдану «першими мучениками за Європу». «Україна — дружня нам країна. Українська громада є однією з найчисленніших іноземних спільнот. Її представники трудяться на благо італійських родин, виконуючи неквафіліковану, але дуже важливу роботу. Італія не може стояти осторонь. Українці в Україні повинні знати: в Італії в них є вдячні друзі», — наголосив п. Скотто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply