Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Хор підкорив фольклорний ярмарок

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Хор підкорив фольклорний ярмарок

У польському місті Кентжині 12 травня пройшов XXVII Український реґіональний фольклорний ярмарок «З мальованої скрині», у межах якого відбувся святковий концерт українських колективів. Про це на своїй сторінціу Facebook поінформувала Любов Янків-Вітковська, доцент Національного університету «Львівська політехніка».

Фестиваль організували Ольштинський відділ Об’єднання українців у Польщі, Управа гуртка в Кентшині, Кентшинський центр культури та «Радіо Ольштин». На ярмарку виступали фольклорні колективи з мальовничого польського реґіону Вармії та Мазур. Крім того, відбувся врочистий концерт, присвячений 55-річчю українських радіопередач на «Радіо Ольштин».
Як написала п. Янків-Вітковська, найбільше глядачам сподобався виступ хору «Лісова пісня» з Бартошицької школи з українською мовою навчання. «Колектив вразив мене ще перед тим, як почав співати. Діти виходили на сцену, наче професійні хористи, ішли рівненько, усміхаючись до глядачів. Квіти з віночків і узори вишиванок світилися, чобітки були начищені, спіднички в дівчат і шаровари у хлопців – випрасувані», — зазначила Любов Янків-Вітковська.
Коли хор почав виконувати перші пісні, усі присутні відчули чисте багатоголосся партій. «Одухотворені личка хористів викликали додаткове захоплення цим колективом. Пісні підібрано чудові: веселі, сучасні, характерні для дитячого колективу. Виступ був чудовий», — зазначила жінка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply