Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Единбург солідарний із Києвом

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Единбург солідарний із Києвом

Алекс Салмонд

Алекс Салмонд, прем’єр-міністр Шотландії, зустрівся в Единбурзі з членами української громади, котрих обурила його похвала на адресу президента Російської Федерації (РФ). Причиною невдоволення стало інтерв’ю п. Салмонда журналу GQ, у якому він назвав «гарною справою» те, що Путін «зумів відновити національну гордість росіян». Інтерв’ю опублікували незадовго до анексії Росією Криму.
Михайло Остапко, керівник місцевої української громади, звернувся до Алекса Салмонда з листом, закликавши його вибачитися. Зустріч п. Салмонда із членами української громади та Михайло Осначем, консулом України, відбулася в Единбурзі. Ще до цього прем’єр сказав, що його слова були вирвані з контексту й що він рішуче засуджує дії Росії щодо України.
«Сьогоднішня зустріч із членами української громади в Шотландії була теплою та конструктивною, — ідеться в заяві прем’єр-міністра. – Я знову висловив позицію уряду Шотландії, яка полягає в підтримці та солідарності з народом України. Не так давно я звернувся з листом на адресу нового Президента України Петра Порошенка й привітав його з перемогою на виборах».
За словами Алекса Салмонда, уряд Шотландії засуджує будь-які спроби поділу України та закликає РФ утриматися від військових дій. Він заявив також, що має намір звернутися до центрального уряду в Лондоні з метою домогтися роз’яснень щодо нових санкцій проти Росії.
BBC Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...