Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Держава не фінансуватиме програм для закордоння

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Держава не фінансуватиме програм для закордоння

Українська всесвітня координаційна рада (УВКР) констатує факт цілковитого припинення із боку держави фінансування програм із роботи з українською діаспорою після виборів. «І раніше були труднощі з фінансуванням заходів, що стосуються взаємодії з українською діаспорою, але після останніх парламентських виборів у Міністерстві культури, через яке фінансуються відповідні проекти, заявили про відмову у виділенні відповідних коштів передбачених для цієї роботи в Державному бюджету», — заявив Михайло Ратушний, голова УВКР.

«Не думаю, що це — лише приватна ініціатива заступника міністра культури Губіної, — сказав п. Ратушний, — заблоковано не лише заходи, заплановані до кінця цього року, серед яких – поїздка до українців Білорусі, проведення науково-практичної конференції «Український всесвітній інформаційний простір» у м. Сумах, де планували зібратися представники засобів масової інформації української діаспори зі США, Канади, Росії, Казахстану тощо. А й заблоковано оплату заходів, що вже відбулися протягом року».
«Що є причиною такою позиції: чи відсутність коштів у бюджеті, чи «неправильна», із точки зору представників української влади, діяльність діаспори напередодні та під час парламентських виборів? Відповіді на це запитання закордонні українці не мають», — наголошується в повідомленні УВКР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...