Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Даніела Якобчук співатиме на конкурсі в Італії

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Даніела Якобчук співатиме на конкурсі в Італії

Закарпатська співачка Даніела Якобчук тричі виходила у фінал відбіркового конкурсу на «Дитяче  Євробачення» від України. А заявку на участь у престижному європейському фестивалі в Сан-Ремо (Італія) дівчина подала ще торік. А в січні ц. р. вона отримала запрошення взяти участь у конкурсній програмі.

«Ми довго готувалися до конкурсу. Обрали пісню англійською IbelieveIcanfly — композицію дуже відому, але й дуже складну. Записали фонограму та поштою відправили заявку в Італію. На відповідь чекали майже два місяці», — розповіла Даніела.
Коштами на поїздку зголосився допомогти Олександр Ледида, голова Закарпатської ОДА. Він зустрівся з тринадцятирічною співачкою та її викладачами — керівником дитячого колективу «Перлинка» Марією Мудранинець і директором ужгородської музичної школи імені П. Чайковського Оленою Охрим.
«Україна вдруге буде представлена на цьому престижному конкурсі, а Закарпаття – узагалі вперше! І це вже – перемога й для нас і для цієї талановитої співачки, — переконана п. Охрим. — Адже цю фонограму відібрали з-поміж 2 тис. учасників, а на сам конкурс, для виступу на великій сцені запрошують усього два десятки виконавців».
Аби поїхати на фестиваль, потрібно майже 2,5 тис. EUR: учасники самостійно оплачують дорогу та проживання, роботу оркестру тощо. Олександр Ледида зауважив: таким талановитим дітям обов’язково треба допомагати. Відтак, керівник Закарпатського краю візьме на себе витрати, пов’язані з конкурсом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply