Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Британія боїться міґрантів

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Британія боїться міґрантів

Лі Тернер (на фото), Надзвичайний і Повноважний посол Її Величності Королеви Великої Британії, під час зустрічі зі студентами Львівського національного університету (ЛНУ) імені І. Франка визнав, що справді існують труднощі у видачі віз до Об’єднаного Королівства. За його словами, це — процедура нелегка. «Проблема полягає в українській економіці, низький рівень якої становить загрозу міґрації з метою працевлаштування. Саме цього остерігається Британія, видаючи візи», — зазначив п. Тернер.

Говорячи про санкції, які могла би застосувати його держава щодо України, зважаючи на політичну ситуацію в Україні, Лі Тернер зазначив, що при вирішенні питання стосовно санкцій передусім оцінюється ймовірність ефективності їх впровадження, їхнє значення й ступінь проблематичності країни. Наразі, за словами пана посла, ситуація в Україні — не наскільки загрозлива, щоби санкції таки були застосовані.

Як поінформував прес-центр ЛНУ, п.Тернер також розповів про вагомість євроінтеґраційних прагнень України, необхідність удосконалення української освітньої політики та важливість праці кожного громадянина задля досягнення успіху у своєму житті.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply