Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Акція за мир в Україні

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Акція за мир в Україні

Акція в Мілані

Нещодавно кілька сотень українців, котрі проживають на півночі Італії, провело в Мілані марш миру в рамках всесвітньої акції «Світ Україна». Перед початком ходи в церкві Sacro Volto відбулася служба та спільна молитва за мир в Україні, яку очолили греко-католицькі священики. Потім колона маніфестантів під синьо-жовтим прапором завдовжки 15 м вирушила центральними вулицями міста. До учасників ходи приєдналися місцеві жителі, в основному, молодь.

За словами активістів, черговою акцією вони прагнули довести до відома італійців і всього світу, що Україна ніколи не хотіла війни, але зараз змушена захищатися та протистояти аґресії. «Українська діаспора в Італії — одна з найчисленніших в Європі. Оскільки Рим зараз схиляється до скасування санкцій проти РФ, ми намагаємося тут пояснити, що це – помилка. Європейському Союзу й Україні слід виступити єдиним фронтом проти аґресивної політики російського уряду», — зазначив активіст Микола Березенський.
Міланська маніфестація завершилася мітинґом і флешмобом. Люди розгорнули величезнебагряне полотнище у формі серця зі зображенням України. Потім маніфестанти в українських костюмах оточили це «серце» і заспівали гімн України. На завершення учасникам ходи роздавали по шматочку короваю миру, спеченого активістками громади. До організації мирноїходи приєдналися українські асоціації з Мілана, Бергамо, Брешії, Верони, Венеції, Реджо-Емілії та Варезе.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply