Дипломати обіграли своїх колеґ

|

Червень 07, 2012

|

Команда Посольства України в Австрії перемогла у фінальному поєдинку команду Посольства РФ у Австрії та виграла кубок товариського футбольного турніру між диппредставництвами в Австрії країн-учасниць Євро-2012. Турнір було організовано з нагоди Євро-2012 в Україні та Польщі Посольством України в Австрії. За кубок змагалися команди дипломатичних представництв восьми країн: України, Польщі, Росії, Чехії, Хорватії, Великої Британії й Ірландії.

Посольство України, відповідно, посіло в турнірі перше місце, обігравши у фіналі російську команду. Третє місце завоювала дипломатична збірна Ірландії. Окремо було відзначено найкращого гравця, воротаря, суддю турніру й команду Польщі за коректну гру. Варто зазначити, що підтримати свої команди прийшли голови диппредставництв: Великої Британії — Джон Мередіт Сміт, Хорватії — Ґордон Бакота, України — Андрій Березний, РФ — Сергій Нечаєв. По завершенні товариського футбольного турніру для учасників і гостей організували пікнік.