Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Допоможіть врятувати Катрусю!

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Допоможіть врятувати Катрусю!

Щиро дякую всім добрим людям, хто звернув свою увагу на цей лист. Від імені батьків Катрусі до вас звертається її тітка Тетяна.

Лихо саме не ходить… Сім’я Катеринки вже достатньо ковтнула горя. У червні 2011 року трапився нещасний випадок зі старшою донькою. Дівчинка випала з вікна четвертого поверху будинку й дивом залишилася живою. Отримавши багаточисленні травми хребта, перенесла дорогу операцію з імплантації двох титанових конструкцій. Того разу родина впоралася власними силами, вичерпавши всі свої фінансові ресурси, повісивши тягар боргів собі на плечі. Катрусина родина знову почала жити розміреним життям, люблячі батьки виховували двох доньок, будували плани на майбутнє, разом мріяли й раділи життю.

6 жовтня 2011 року все змінилося, незваним гостем у цю сім’ю знову постукала біда. Як грім серед ясного неба, прозвучала страшна звістка — молодшій доньці Катерині був поставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Катрусі всього три роки й дев’ять місяців. Саме час гратися, пустувати, пізнавати світ довкола себе. Але хвороба вирішила інакше. Цей веселий, рухливий, невгамовний дзвіночок за кілька днів перетворився на осінній листок, що поникнув. Катя майже не ходить, запалилися суглоби, збільшені нирки, постійно піднімається тиск. Зачарована принцеса, страшна казка.

Але наша дівчинка — справжній боєць. Вона вже майже звикла до постійних крапельниць, уколів і інших необхідних болісних процедур, адже найжорстокіша боротьба — ще попереду. Катя проходить курс хіміотерапії за протоколом ALL Ic-bfm-2002 у Відділенні онкогематології для дітей ІНВХ імені В. К. Гусака в місті Донецьку. Лікування — довге, на першому етапі Катрусі з мамою належить провести в стінах лікарні вісім місяців. Лікування вимагає великих грошових вкладень. Жодних прогнозів наразі ніхто не дає, не відомо, скільки знадобиться грошей. Зрозуміло одне: це будуть десятки, якщо не сотні тисяч гривень. Сім’я фінансово виснажена, усі можливі засоби вже були вичерпані на порятунок старшої донечки. Священики кажуть, що через страждання таких дітей багато людей врятується.

Звертаюся до всіх, у кого б’ється серце. Допоможіть урятувати дитя. Катруся потребує матеріальної допомоги на лікування. Для всіх, хто побажає допомогти врятувати дівчинку, подаємо номери телефонів і адреси електронної пошти:

мама Олена (+38-095-211-4925); татусь Олександр (+38-066-860-4928), asmixeev@rambler.ru; волонтер Тетяна (+380502738239), t-a-leonova41-14@yandex.ru

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply