Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Для онкохворих шукають «янголів»

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Для онкохворих шукають «янголів»

Благодійний фонд «Крила надії» шукає «янголів-охоронців» серед небайдужих людей для підтримки онкохворих дітей, що проходять лікування у Львові. Про це 16 січня на прес-конференції з нагоди відкриття виставки світлин і творчих робіт онкохворих дітей повідомили працівники фонду.

За словами волонтера Софії Папірник, координатора виставки, людей, які відгукуються на допомогу дітям, у фонді «Крила надії» називають янголами. Адже кожен із них свого часу стає для дитини «особистим янголом-охоронцем». На сьогодні у фонді є близько 200 таких «янголів», причому не лише українських. Волонтери продовжують шукати їх.

Так, за минулий рік на рахунок фонду, як повідомила його директор Наталія Ліпська, для підтримки онкохворих дітей надійшло понад

1,5 млн грн. Крім цього, є люди, які допомагають безпосередньо батькам. «Ми знаємо 30 історій дітей, які без цієї допомоги точно не одужали б. Тому що хтось переказав кошти на фонд, хтось прийшов і запитав: «Що вам потрібно?», хтось привіз звідкись потрібний препарат. І таких янголів, справді, — дуже багато. У нас, наприклад, є Сергій у Торонто, якого ми ніколи не бачили й не знаємо, хто він, але чоловік допоміг багатьом дітям», — зазначила пані Ліпська.

Загалом під активним патронажем волонтерів фонду перебуває близько 30 онкохворих дітей (від народження до 18 років). Він передбачає адресну допомогу дітям, організацію системи дозвілля в дитячих лікарнях, так звану терапію радістю, пропаґанду й підтримку донорства крові, а також забезпечення дитячих онковідділень сучасним обладнанням.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...