Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Зустріч із головою УВКР Михайлом Ратушним у Торонто

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Зустріч із головою УВКР Михайлом Ратушним у Торонто

Канадська асоціація молодих професіоналів і кваліфікованих робітників (YPSWA), консалтингова фірма з міжнародної освіти «Група Провіденс» разом із Канадсько-українською імміґраційною службою (КУІС) і Канадсько-українською суспільною службою, філія Торонто (КУСС), запрошують українську громаду на зустріч із Михайлом Ратушним, головою Української всесвітньої координаційної ради (УВКР). Особливе запрошення – для студентів з України, українців, які тимчасово перебувають у Торонто, українців із постійним місцем проживання в Канаді, сеньйорів і всіх, кого цікавить діяльність УВКР. 
Зустрічі відбудуться в межах «круглого столу» на тему «Нова трудова міґрація й традиційна українська діаспора в Канаді».
Зустріч відбудеться:
* у вівторок 30 квітня 2013 року, о 7-й вечора, у Пластовій домівці імені Гуцуляків, кабінет Centennial, за адресою: 516 The Kingsway в Етобіко. Вхід – вільний, безкоштовний паркінґ. Після зустрічі — спілкування з п. Ратушним, кава, чай.
* у середу 1 травня 2013 року, о 2-й дня, в Українсько-канадській суспільній службі за адресою: 2445 Bloor Street West у Торонто. Вхід – вільний. Після зустрічі — спілкування з п. Ратушним, кава, чай.
Пан Ратушний виступить головним доповідачем. Євген Дувалко, виконавчий директор КУІС, і Стефан Городецький, виконавчий директор КУСС, також візьмуть участь у зустрічах. Володимир Паславський, голова YPSWA та президент «Групи Провіденс», виступатиме модератором «круглих столів».
Присутні дізнаються про таке:
* нове пенсійне законодавство в Україні та зарахування канадського стажу до пенсійного нарахування при повернені до України;
* статус закордонного українця;
* гранти на навчання для закордонних українців;
* підтримку українських студентів, які бажають навчатися в Канаді;
* шляхи отримання кращої роботи в Канаді для імміґрантів;
* уніфіковані стандарти українських і канадських робітничих кваліфікацій для визнання спеціальностей у Канаді;
* шляхи залучення всіх українців для необхідності розбудови української громади в Канаді;
* роботу та плани УВКР тощо.
Головною метою діяльності УВКР є утвердження інтересів світового українства у світі шляхом співпраці з вітчизняними та закордонними урядовими, підприємницькими й громадськими організаціями. Щодо додаткової інформації звертайтеся до YPSWA за тел.: 647-831-2139, або електронною поштою: info@associationcanada.org

Довідка
Михайло Ратушний народився 18 серпня 1962 року, народний депутат України ІІ, ІІІ, ІV скликань. З 21 серпня 2011 року — голова УВКР. Разом із дружиною Ліною виховує двох доньок Марію-Анну (2003 р. н.) та Богданну-Софію (2007 р. н.) і сина Романа (2011 р. н.).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply