Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Заслужена діамантова медаль королеви Єлизавети ІІ

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Заслужена діамантова медаль королеви Єлизавети ІІ

Про Івана Бейкера неодноразово писала українська преса: успішний консультант з управління, викладач Йоркського університету для кандидатів у магістри з бізнесу, недавній президент Українсько-канадського конґресу (Онтаріо), активний і послідовний громадський діяч у різних галузях суспільного життя.
Українська спільнота цінує його вагомий внесок у пожвавлення життя громади, зокрема в утвердження провінційного Дня української спадщини, тобто визнання на офіційному рівні великих заслуг багатьох поколінь українських еміґрантів у справі розвою Країни кленового листка. Вочевидь, відзначення Дня спадщини для канадських українців є не тільки високою оцінкою їхньої діяльності, а й зобов’язанням щодо подальшої плідної праці.
Активна та жертовна праця Івана Бейкера на суспільній ниві не залишилася поза увагою провінційних і федеральних чинників Канади. Колишній прем’єр провінції Онтаріо представив його до високої нагороди — діамантової медалі королеви Єлизавети ІІ.
Нещодавно член провінційного парламенту Донна Кенсвілд (округ Етобіко-центр) від імені генерал-губернатора Канади Девіда Джонстона вручила п. Бейкерові діамантову медаль королеви Єлизавети ІІ та почесну грамоту з такими словами: «Це, безперечно, – велика й заслужена честь для вас. Водночас, дякую за вашу самовіддану працю задля добра наших сучасників, вашої спільноти й усієї Канади. Ваш внесок у розвій нашої нації викликає похвалу та захоплення. Хочу передати вам щирі поздоровлення від ваших колег-канадців, до яких долучаюся особисто».
І ще — як перспективний політик, він має намір позмагатися за висунення кандидатом до провінційного парламенту від Ліберальної партії в Етобіко-центрі. Однак це стане можливим одразу ж після проголошення провінційною Ліберальною партією початку номінаційного процесу. Варто сказати, що українська спільнота відгукнулася на нещодавній заклик п. Бейкера: поповнила членство в Асоціації Етобіко-центр, примножила кількість добровольців тощо. Так на торонтонському обрії з’явилася нова політична зірка. І передовсім від нас, українців, залежатиме, наскільки вона буде яскравою та як довго світитиме всім канадцям.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply