Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

Запрошуємо на міжнародний форум

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Запрошуємо  на міжнародний форум

З метою обговорення питань демократії, прав людини, верховенства закону, економічної свободи та зарубіжної політики в сучасній Україні буде проведено міжнародний форум і конференцію під назвою «Україна на роздоріжжі».

Конференція відбудеться 7—8 березня 2012 року в Chateau Laurier в Оттаві (на фото) під пат­ронажем Конґресу українців Канади. Ця визначальна подія в історії української громади в Канаді спонсорована Канадсько-українською фундацією, Кафедрою українських студій при Університеті Оттави та Цент­ром американсько-українських зв’язків у співпраці з Канадсько-українською торговою палатою, Американсько-українською бізнесовою радою й серією Євро-атлантичних форумів майбутнього України. Фінансова підтримка надходить від різноманітних жертводавчих організацій і аґенцій, а також окремих покровителів.

«Ми віримо, що наше зібрання експертів і активістів міжнародного рівня зробить важливий внесок у розширення обізнаності про деякі тенденції сучасного розвитку України, котрі можуть мати далекосяжні реґіональні наслідки, а також вплив на європейську стабільність», — сказав Яр Балан, голова організаційного комітету.

Конференція буде особливо цікавою для політиків, урядовців і керівників бізнесу Канади, США, Великої Британії, країн Ради Європи й України, а також прес-служб Північної Америки й усіх тих, хто якимось чином стурбований ситуацією в Україні та її потенційним впливом на Східну Європу.

«Захід повинен надалі чинити натиск на український уряд з метою навернення його до демократії. Без демократії Україна буде ізольована й може бути вимушена прийняти гегемонію Росії», — підсумував Дерек Фрейзер, відкликаний посол Канади в Україні.

 Любомир Квасниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply