Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Заклик УЗХФ до української громади

Автор:

|

Листопад 13, 2014

|

Рубрика:

Заклик УЗХФ до української громади

УЗХФ на мапі

Високоповажані пані та панове! Любі друзі! У листопаді ц. р. Український з’єднаний харитативний фонд (УЗХФ) розпочав свою 41-шу кампанію збирання фондів, призначених на харитативно-суспільні та культурно-освітні потреби нашої громади. Фонд сприяє розвиткові національної культури, допомагає молоді у вивченні української мови, літератури, історії й усіх українознавчих предметів у садочках, цілоденних і суботніх школах, українознавчих курсах, літніх і зимових таборах. УЗХФ передає відділові Суспільної служби в Торонто частину зібраних грошей на їхню благодійну працю.
Особливу увагу звертаємо на навчання та культурне виховання нашої молоді в Канаді в українському дусі. Тому метою цьогорічної кампанії є збір фондів на добродійно-освітню працю в українських садочках, школах, літніх таборах і молодіжних організаціях.
У зв’язку з трагічними подіями в Україні пожертви громадян будуть спрямовані на підтримку наших героїв в Україні та боротьбу за єдність нашої Батьківщини. Датки, котрі УЗХФ уже одержав, не покривають і третини коштів, яких потребує наша громада в Торонто. Ми постали перед надзвичайно складним питанням щодо надання допомоги малозабезпеченим родинам для оплати навчання дітей в українських установах. Річний дохід батьків підтверджується Notice of Assessment, копія якого додається до аплікації про допомогу. Ваші пожертви дозволять дітям навчатися в українських школах, які плекають любов до України та гордість називатися українцями.
Доводжу до вашого відома, що всі члени УЗХФ працюють як добровольці і не одержують жодної плати за свою роботу. Просимо надсилати ваші пожертви на адресу: United Ukrainian Charitable Trust, 2445 Bloor St. West, Toronto, ON M6S 1P7
Довідки для податку будуть вислані на всі пожертви від $10.00 (харитативний № 890951049 RR0001). Щиро дякуємо, і низький уклін усім жертводавцям! Слава Україні! Героям слава!
З повагою і найщирішими побажаннями, д-р Ірина Коропенко, голова

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply