Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Вітаємо стипендіатів «Будучності»!

Автор:

|

Жовтень 12, 2017

|

Рубрика:

Вітаємо стипендіатів «Будучності»!

Оксана Процюк-Чиж, головний управитель «Будучності» вітає стипендіата Романа Короля

Для відзначення студентів, котрі досягли високих успіхів у навчанні та беруть активну участь у громадській роботі, кредитова спілка (КС) «Будучність» 1999 року започаткувала стипендійну програму, яка складається з Стипендії «Будучності» — навчання на будь-якому факультеті та Стипендії Володимира Кліша — для студентів у сфері бізнесу та фінансів.
Аби виховувати молодих лідерів і заохотити молодь для активнішої участі в громаді, КС «Будучність» пропонує номінантам написати коротенький твір на тему «Мій внесок у розбудову української громади після закінчення університету. Якою буде моя роль в громаді через десять років».
Відтак, у КС «Будучність» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, на яку також були запрошені члени родин та друзі.
Члени дирекції зі задоволенням вручали поважні чеки, $2500 — Стипендія ім. Володимира Кліша та $1500 — Стипендії «Будучності» — і дякували батькам, котрі виховали дітей справжніми патріотами-майбутніми лідерами нашої громади.
Стипендію імені Володимира Кліша отримав Юрій Брода, студент University of Toronto — Rotman School of Management, Master of Business Administration. Юрій Брода активний у житті Спілки української Молоді, а також є скарбником Інституту східно-християнських наук ім. митрополита Андрея Шептицького. Він вважає, що на добровільній праці волонтерів побудована наша громадa, але також важливими є професіоналізм і знання молодих фахівців. Тому планує і надалі працювати волонтером, а також бути провідником для підростаючого покоління. Юрій Брода відзначений різного роду нагородами, зокрема, відзначений в Едмонтоні як один із двадцяти успішних молодих людей до 30 років.
Стипендії «Будучності»:
Алекса Харченко, Wilfrid Laurier University — Honor Economics and Accounting. Вона є учасником «Пласту», любить працювати з дітьми, створюючи для них навчальні та розважальні програми. Дуже активна в роботі Help us Help the Children і неодноразово їздила в Україну для організації таборів для дітей, що допомогло Алексі ще більше відчути своє коріння і гордою пишатися, що вона — українка. Харченко відзначена різного роду нагородами, зокрема, Ontario Scholar-Father John Redmond Catholic Secondary School.
Наталя Близнюк із University of Western Ontario — Medical Sciences. Вона — учасник «Пласту», активна в роботі Help us Help the Children, де працює волонтером в дитячих таборах, в т. ч. в Україні. Виступає за футбольний клуб університету, а також є членом Українського студентського клубу. Відзначена різного роду нагородами та відзнаками, числі зокрема, Dean’s Honour List, Faculty of Science.
Роман Король із University of Toronto — Chemistry. Він вчиться в Канаді як інтернаціональний студент і намагається будувати міст між українською молоддю Канади та України. Допомагав в організації таких громадських проектів, як Український фестиваль у Торонто, Вишиваний вечір і День Вишиванки. Роман Король розмовляє п’ятьма мовами. Як каже він сам, хімія — це його життя. І тому неодноразово перемагав на олімпіадах із хімії в Україні, а також визнаний студентом року у Луцьку та Волинській області, нагороджений стипендією Президента України. Цього року отримав у Канаді відзнаку Dean’s Honour List, Faculty of Art and Science.

Ірина Гринюк, Богдан Лищишин, Андрій Тарапацький, Ігор Козак — члени Ради директорів, Юрій Брода — стипендіат, Наталя Близнюк — стипендіат, Михайло Шепетик — голова Ради директорів, Алекса Харченко — стипендіат, Уляна Тарапацька — учасник «Пласту» і член стипендійного комітету, Оксана Процюк-Чиж — головний управитель та Олег Романишин — член Ради Директорів, головний редактор видавництва «Гомін України» та голова стипендійого комітету

Кредитова спілка «Будучність» пишається своїми стипендіатами. Щасти вам, Боже!
Після офіційної частини, присутні пригощалися перекускою та насолоджувалися товариським спілкуванням. Ще раз вітаємо стипендіатів та бажаємо успіхів у навчанні та праці на добробут нашої громади.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply