Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Відновлення!

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Відновлення!

Допомога з Канади

Комітет «Євромайдан Торонто» при Конґресі українців Канади (КУК), відділ Торонто в партнерстві із «Гелз Партнерз Інтернешнл» (Канада) і «Восток СОС» (Україна) організували та продовжують постійну доставку найнеобхідніших медикаментів у міста й села східної України, що найбільше потерпають від гуманітарної кризи, спричиненої війною, яку розв’язала Росія в Україні. Цей проект має назву «Рекавері» («Відновлення»).

Коробки з медикаментами надає «Гелз Партнерз Інтернешнл» за символічну плату, і кожна пачка містить антибіотики, знеболююче, бандажі, дитячі вітаміни та багато іншого.
Останні чотири коробки загальною вартістю 10 тис. CAD були передані представниками КУК, у тому числі Павлом Ґродом, котрий особисто відвідав волонтерів із «Восток СОС», які, і самі вимушені переселенці, і доправляють ці медикаменти в міста та села східної України.
Медикаменти відвезли в міську лікарню Щастя. Це — місто, яке і далі живе в неспокої через періодичні атаки терористів. Жителі міста досі частково мешкать у бункерах і підвалах і дуже вдячні, коли їм допомагають. Багато жінок і дітей залишилося без чоловіків і батьків, і вони щасливі, що їх підтримують і не забувають про них.
Проект триває, невтомні волонтери комітету «Євромайдан Торонто» і «Восток СОС» постійно працюють над забезпеченням медикаментами все більше і більше міст на сході України. Адже разом ми — сила!
Підтримати проект можна на сайті: www.euromaidancanada.ca.

Антоніна Кумка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply