Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Усеканадський тиждень вшанування Голодомору

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Усеканадський тиждень вшанування Голодомору

Конґрес українців Канади (КУК) улаштовує п’ятий щорічний Всеканадський тиждень вшанування жертв Голодомору, що проходитиме з 19 по 25 листопада ц. р. Намір КУК — щороку об’єднувати українську громаду, а також усіх канадців для спільного вшанування жертв та проведення просвітницької роботи про Ґеноцид.
Міжнародний день пам’яті жертв Голодомору відзначатиметься в суботу 24 листопада. У Канаді цей день також проголошено Всеканадським днем пам’яті як федеральним, так і провінційним законодавствами. За своїм географічним осередком і інтенсивністю Голодомор є одним із найбільших ґеноцидів у історії людства. Голодомор є зразком позбавлення права людини на їжу й уособленням порушень людських прав, від котрого постраждали жертви комуністичного режиму довкола світу.
КУК продовжує свої старання в напрямку забезпечення справедливого місця для висвітлення Ґеноциду в новоствореному на громадські кошти Канадському музеї людських прав і включення тематики Голодомору до канадських навчальних програм. КУК переконаний у важливості не забувати про цей злочин, що є найкращою запорукою неможливості його повторення в історії.
ePOSHTA

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply